Jazz Siesta z RadioPraga.pl z wizytą w jazz klubie Jassmine

Klub Jassmine był do ubiegłego piątku absolutnie nie odkrytą kartą w talli miejsc gdzie radiopraga.pl bywać powinno. To co nieuniknione stało się konieczne za sprawą rewelacyjnego trio Saturn. Skład z perki, basu i wszelkiego typu instrumentów klawiszowych  leadera tego projektu zaskoczył całkowicie. Muzyka, jaką grupa zaproponowała,  w tej dość niskiej, lecz niezwykłe nastrojowo zaaranżowanej, piwnicznej sali klubu sprawdziła się znakomicie.

Muzycy trio, jak sami podczas występu opowiadali, zaczęli grać ze sobą zupełnie przypadkiem. Spotkali się by po improwizować, a wyszły z tego naprawdę interesujące dzwięki i potem nagrania. Klub Jassmine który jest domem tych trzech utalentowanych muzyków jest najlepszym miejscem do organizacji takich wydarzeń. Oby jak najdłużej.

EP-ka SatVrnów SPACE 🪐 już hula po streamingach: shorturl.at/stHNY

Saturn:

Miłosz Oleniecki – keys
Paweł Stachowiak Wuja HZG – bass
Rafal Dutkiewicz – drums

+ gościnnie Marek Pospieszalski – sax

Udostępnij

Powstanie Warszawskie na Pradze

Mało kto wie lub pamięta, że Powstanie Warszawskie wybuchło także na Pradze. Zapraszamy do obejrzenia filmu Pana Kamila Ciepieńko o Henryku Kokoszy. Powstańcu Warszawy z

Read More »

Antigama w RadioPraga.pl

W środę 13.07.2022, w kolejnym wydaniu Metalowej Archeologii Muzycznej (dawniej Metalowa Fonoteka Polska) gościliśmy dwóch muzyków legendarnej formacji ANTIGAMA – Sebastiana Rokickiego i Pawła „Pavulona”

Read More »

Kryminalne lato w RadioPraga.pl

Rewelacyjny kryminał na wakacyjne popołudnia. Wywiad z autorem już niebawem w naszym radio. Czy planując urlop spodziewasz się morderstwa? Tym bardziej, jeśli miejscemwypoczynku jest urokliwa

Read More »