Z wykształcenia jestem pedagogiem, oraz instruktorem teatralnym, natomiast moja działalność zawodowa oscyluje także wokół działań scenicznych, które mają swój początek w latach 80-tych w Ognisku Teatralnym przy Teatrze Ochoty, którego jestem wychowankiem i w którym również potem kilka lat pracowałem.

Aktualnie zaś pracuję jako aktor, mim, animator, instruktor teatralny, czasem konferansjer. Nie stronię też od bycia clownem i szczudlarzem.

Jestem także muzykiem, komponuję, piszę teksty, tworzę piosenki i oprawy muzyczne spektakli teatralnych. Większość tych działań jest ukierunkowana na widownię dziecięcą - m. in. jestem autorem kilku spektakli teatralnych dla dzieci - ale oczywiście nie tylko, zajmuję się też piosenką kabaretową, poezją śpiewaną, czasem również rockiem.

Nadal też korzystam z doświadczeń pedagogicznych, jako wychowawca, instruktor teatralny, czy opiekun grup młodzieżowych podczas wyjazdów praktykanckich.

Na początku lat 90-tych miałem radiowy, trwający rok, epizod w Rozgłośni Harcerskiej, pisałem i wykonywałem teksty kabaretowe, miałem dyżury spikerskie, oraz prowadziłem kilka audycji.

Jestem też po prostu fanem i słuchaczem muzyki, najczęściej z kręgu szeroko rozumianego rocka, ale też chętnie sięgam w innych kierunkach.