A w ferie….Strefa gamingowa w Atrium Promenada.

Kilkanaście non stop obleganych przez młodszych i starszych fanów gier Nintendo, Play Station, Arcade itp. oraz oczywiście kolejki do symulatora i stanowisk gry FIFA 2023 to codzienność specjalnej strefy gamingowej przygotowanej dla fanów tej rozrywki w Atrium Promenada na warszawskiej Pradze Południe.

Turnieje i zmagania w rodzinnym gronie zajmują odwiedzających to energetyczne miejsce już od początku ferii. Kumulacją ma być DUŻY turniej FIFA 2023 z naprawdę szczodrze przez Promenadę przygotowanymi nagrodami.

Strefa grać będzie do końca tego tygodnia.

Nam udało się porozmawiać z organizatorem tego miejsca oraz z osobami które aktywnie korzystały z gier. Szczególnie miło było rozmawiać z tymi najmłodszymi adeptami .

Zapraszamy do odsłuchu: 

 

Udostępnij

Punched Orange w RadioPraga.pl

  Przemyślany, wzorowo zorganizowany i zarządzany projekt muzyczny ze Śląska w ekskluzywnym wywiadzie w RadioPraga.pl. To dla naszego radia niewątpliwie nobilitacja, bo zespołowi wróżymy WIELKĄ

Read More »

Polonia Warszawa w walce o 1 ligę.

W ubiegłą niedzielę drużyna stołecznej Polonii gościła przy Konwiktorskiej ekipę Lecha II Poznań. To buył niesamowity mecz. Obfitował w bardzo dużą ilość  sytuacji bramkowych które

Read More »