Festiwal pysznego jedzenia w Atrium Promenada.

Chwilę już temu mieliśmy wspaniałą okazję zobaczyć i spróbować pomysłów kulinarnych kucharzy, którzy swoje kuchnie przywieźli w specjalnie zaprojektowanych autach. Festiwal Food Trucków, który odbył się w praskiej galerii Atrium Promenada przyciągnął szereg spragnionych smaków całego świata konsumentów. Menu kuchni europejskiej, śródziemnomorskiej, azjatyckiej czy amerykańskiej doskonale zaspokoiły potrzeby wysublimowanych smaków klientów galerii.

W naszym radio ogłosiliśmy konkurs, w którym można było wygrać żeton na dowolne danie. Oto co napisała do nas osoba, która w tym konkursie wzięła udział:

„…………… mieliśmy okazję spróbować dań kuchni greckiej oraz węgierskiej. Ja zjadłam pyszną pitę z biftekami. Naprawdę była świetnie przygotowana, natomiast  moja córka zjadła langosz z serem który serwowali Panowie w madziarskim food trucku.

Do galerii Promenada przychodzę regularnie i bardzo mnie ucieszyło wygranie żetonu na ten darmowy poczęstunek. To naprawdę bardzo dobry pomysł, by ludzie którzy mają taką wiedzę kulinarną jak Ci z tych ostatnich food trucków mogli się nią pochwalić w takim miejscu.

Z tego co wiem, to nie pierwsza taka akcja. Mam nadzieję, że przyszłym roku będzie podobnie i będę mogła wziąć udział w konkursie Radio Praga.

Pozdrawiam wszystkich słuchaczy i zachęcam do odwiedzin Atrium Promenada. Tu dzieje się sporo fajnych rzeczy.”

Relacja foto z imprezy na naszym profilu FB. Zapraszamy!

Udostępnij

Mapa dostępności Fundacji Avalon

Równy dostęp do ochrony zdrowia to prawo zagwarantowane konstytucyjnie. Ustawao dostępności zobowiązuje instytucje publiczne, między innymi placówki służby zdrowia, dolikwidacji barier architektonicznych. Rzeczywistość nie pozostawia

Read More »