Kino ze smakiem. Niezwykły pomysł na smaczne popołudnie.

? Uwaga, uwaga! Poszukiwani koneserzy smaku i kinematografii… ? ?️‍♀️ którzy razem z nami odważą się popracować nad wiekopomnym odkryciem.

?? Chodzi o sposób na potwierdzenie procentu cukru w cukrze, w zależności od podziemnego promieniowania na terenie Setek Powodów.

Brzmi tajemniczo? ? Rozwiejmy wszelkie wątpliwości! Czas na kolejną edycję cyklu „Kino ze Smakiem”. ??️

Podczas kolacji wspólnie obejrzyjmy kultowy film Stanisława Barei – „Poszukiwany, poszukiwana” i spróbujemy równie kultowych przysmaków PRL-u. ?

Pamiętajcie, że ☕ kawa i wuzetka ? są u nas obowiązkowe. Bijemy się o „Złotą Patelnię”!

?️ W cenie wejściówki: serwowane menu składające się z 4 dań, 4 koktajli ?, napojów gorących i oczywiście seansu filmowego ?️ oraz towarzystwo prowadzących: Michała Brysia oraz Łukasza* (@PoWarszawsku).

?️ Kiedy? 14.06
⏰ O której? Start: 19:00
? Bilety dostępne na eventim: https://www.eventim.pl/artist/kino-ze-smakiem/
? Cena: 250 zł / osoba.

*Łukasz Ostoja-Kasprzycki od 2013 roku tworzy projekt PoWarszawsku. Dziś to nie tylko audycja radiowa, jedne z największych warszawskich mediów społecznościowych, ale cały ruch, który sprawia, że na spacery przychodzi po kilkaset osób. Warszawa to jego pasja, miłość i całe życie.

Udostępnij

Kasia Nova w Radio Praga.

Kasia Nova  to wokalistka wielowymiarowa i kobieta renesansu. Od wielu lat z sukcesem odnajduje się w muzyce popularnej, ale też swoją wrażliwość potrafi wykorzystać śpiewając piosenkę

Read More »