Praskie Perspektywy – Praskie Podcasty Kulturalne. Lekcja historii.

 

Wraz z Biblioteką Publiczną im. Księdza Jana Twardowskiego w Dzielnicy Praga Północ, nasze radio przygotowało i także na łamach naszej strony, będzie publikować audycje poświęcone sprawom historii i współczesności dzielnicy Praga Północ.

Dziś zapraszamy do odsłuchu relacji ze spotkania młodzieży z historią. Przyczynkiem do tego wydarzenie była obchodzona niedawno rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

W przyjemnie przygotowanej sali Biblioteki Publicznej na ul. Skoczylasa spotkała się młodzież ze szkoły 258 im. gen Jakuba Jasińskiego z ul Brechta z Panem Adamem Rębaczem– nauczycielem historii i wiedzy o społeczeństwie, członkiem zarządu Fundacji im. Kazimierza i Zofii Moczarskich, współtwórcą Młodzieżowych Klubów Historii im. Kazimierza Moczarskiego, pracownikiem Muzeum Historii Polski.

Co z tego wynikło? Posłuchajcie!

Autor: DS

Udostępnij

Pan Artur Lisowski w RadioPraga.pl

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania bardzo ciekawej rozmowy Marcina Sobalskiego z Panem Arturem Lisowskim z wykształcenia kulturoznawcą, politologiem, PR-owcem i prawnikiem. Na co dzień pracuje jako project

Read More »

Małpoludy w RadioPraga.pl

Drodzy Słuchacze! Cóż to sie działo w ostatnią sobotę?!. Gościł na antenie radia zespół Małpoludy! Redakcyjna koleżanka Ewelina Kotlicka przeprowadziła w naszym studio rozmowę z

Read More »