Sławomir Holland gościem w RadioPraga.pl

Sławomir Holland to aktor filmowy, teatralny i serialowy, którego dorobek artystyczny obejmuje ponad 130 produkcji. Widzowie doskonale znają go z seriali takich jak „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, a także z desek teatrów Syrena czy Ateneum.

Sławomir Holland realizuje się także w scenicznej formie monodramu – jest producentem i aktorem między innymi monodramu „Życie Jadzi według mnie”, który będzie można tej wiosny zobaczyć w warszawskich ośrodkach kultury. 

O swoich rolach, podejściu do życia i rozwoju zawodowego Sławomir Holland opowiedział dla Radia Praga podczas rozmowy poprzedzającej premierę monodramu „Życie Jadzi według mnie” w Bielańskim Ośrodku Kultury w Warszawie.

Rozmowę przeprowadziła nasza redakcyjna koleżanka Gabriela Cąber.

Fot. Roman Małys

Zapraszamy!

Udostępnij

Pan Artur Lisowski w RadioPraga.pl

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania bardzo ciekawej rozmowy Marcina Sobalskiego z Panem Arturem Lisowskim z wykształcenia kulturoznawcą, politologiem, PR-owcem i prawnikiem. Na co dzień pracuje jako project

Read More »

Małpoludy w RadioPraga.pl

Drodzy Słuchacze! Cóż to sie działo w ostatnią sobotę?!. Gościł na antenie radia zespół Małpoludy! Redakcyjna koleżanka Ewelina Kotlicka przeprowadziła w naszym studio rozmowę z

Read More »