TANTFREAKY – KONKURS :) – do wygrania dwie podwójne wejściówki!

Drodzy Słuchacze!

Dwa podwójne zaproszenia na koncert  tej niezwykłej grupy która już JUTRO ( sobota 11.02.23) zagra:

o 19:00 w Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2 ( Praga Południe)


Koncert TANTFREAKY + Warsztaty Uzdrawiania Głosu

godz. 19.00 – warsztaty uzdrawiania głosu

godz. 20:00 – koncert

bilety: 20 zł dostępne w biletomacie oraz pod adresem: https://bilety.io/OwOVH


KONKURS: ABY OTRZYMAĆ OD NAS TAKĄ WEJŚCIÓWKĘ TRZEBA W KREATYWNY SPOSÓB NAPISAĆ Z CZYM KOJARZY WAM SIĘ NAZWA ZESPOŁU! Odpowiedzi, z podaniem imienia i nazwiska  proszę słać na adres: redakcja@radiopraga.pl – zwycięzcy otrzymają mail zwrotny jutro do godziny 12.00.


TANTFREAKY:

Muzyka ponad podziałami dla ludzi w każdym wieku, każdej wiary. Muzyka mocy, prawdy i czułości. Każdy zostanie doceniony, przytulony i ukochany:)

JUNGLEJAZZ, ELECTROSPIRITUAL,PSYCHOSOUL, ENERGETYZUJĄCY GROOVE i SPIRALE WOKALU, KTÓRY UWALNIA EMOCJE – to nasze kolorki.

SKŁAD:

VOX – KAROLINA LIPSKA

KEYS, SYNTHS – WOJTEK KONOPKO

MC, SAX, SYNTH, BASS – KACPER MIKOŁAJUK

DRUMS AND PERCUSSION – MARCIN URSZULAK

27.08.22 Skończyliśmy produkcję pierwszego albumu.

Wydaliśmy muzyczną książkę – wykończyliśmy ją „handmade”, a muzyka znajduje się na ręcznie malowanych pendrivach, które można zawiesić na szyi. 

Tworzenie i dzielenie się muzyką traktujemy jako wyraz czułości, terapię oraz sposób na szczęście. Zajmujemy się kompozycją, nagrywaniem, produkcją, miksowaniem utworów, a także nagrywaniem i montowaniem teledysków. Zespół działa w oparciu o myśl DIY.

Nasze koncerty to wydarzenie dla: uszu, oczu, ciała (nie brakuje dzikich tańców) i duszy – jak wiadomo muzyka i śpiew nas uzdrawia (na koncercie mają miejsce: wspólne śpiewy, gra na naszych instrumentach perkusyjnych, jedzenie owoców – rozdajemy je:)  

Gramy na różnego rodzaju festiwalach – „w błocie i na salonach”, wszędzie tam, gdzie ludzie pragną prawdy i emocji.

Latem 2021 zagraliśmy na Frutamanianie, Festiwalu Teatrów Awangardowych Pestka, Summer Vibes we Wrocławiu, Source Festiwal, Fruń Festival, NowoBrzmienia we Wrocławiu, Festiwalu Jazzowym im. Victora Younga w Mławie i w wielu innych miejscach.

W lecie 2022 zagraliśmy takie koncerty: Fruń Festival, Organic Festival, Witariada, Craft Music City, Letnie Granie w Dworku Białoprądnickim, Source Festival, Jarmark Świętojański pod Chojnikiem, Wine Jazz Festival oraz Jazz Juniors 

Jesteśmy teraz w trakcie trasy koncertowej po Polsce i Czechach.

Co oznacza nasza nazwa? TANT od TANTRY – przyjemności, czerpania radości z każdej chwili i FREAKY – iskra szaleństwa, nieprzewidywalność, nowe brzmienia, improwizacja.

Udostępnij

Mapa dostępności Fundacji Avalon

Równy dostęp do ochrony zdrowia to prawo zagwarantowane konstytucyjnie. Ustawao dostępności zobowiązuje instytucje publiczne, między innymi placówki służby zdrowia, dolikwidacji barier architektonicznych. Rzeczywistość nie pozostawia

Read More »