Tomek Wojciechowski ” Kamienie” – wspominamy dziś naszego redakcyjnego kolegę.

W październiku odszedł od nas wieloletni redaktor naszej stacji. Kolega, który współzakładał naszą rozgłośnię. Dziś, w tym artykule, w krótkim opisie, przypominamy audycję Tomka. Niebawem nagramy i opublikujemy wywiad z Panią Mariolą Wojciechowską, żoną Tomka.

Program „Kamienie” przyszedł na świat 2 października 1995 roku. Mottem audycji była popularyzacja tajemniczych zakątków szeroko pojętej muzyki rockowej. Treścią programu byli niepopularni wykonawcy, mało znane kompozycje ale także klasyka rocka. Program zwiedził kilka rozgłośni radiowych, w tym kultowe Radio WAWA, zmieniał swą formułę, nawet na pewien czas nazwę… W końcu jednak Kamienie trafiły na antenę Radia Praga – radia, w którym praska lokalność łączy się z internetową globalnością. KAMIENIE oprócz klasyki rocka, to również promocja młodych talentów, zielone światło dla muzyków którzy szukają swej drogi w „szołbiznesie”.

Audycja grała dla swoich słuchaczy przez ponad 20 lat….Dziękujemy.

Udostępnij

Mapa dostępności Fundacji Avalon

Równy dostęp do ochrony zdrowia to prawo zagwarantowane konstytucyjnie. Ustawao dostępności zobowiązuje instytucje publiczne, między innymi placówki służby zdrowia, dolikwidacji barier architektonicznych. Rzeczywistość nie pozostawia

Read More »