Tomek Wojciechowski ” Kamienie” – wspominamy dziś naszego redakcyjnego kolegę.

W październiku odszedł od nas wieloletni redaktor naszej stacji. Kolega, który współzakładał naszą rozgłośnię. Dziś, w tym artykule, w krótkim opisie, przypominamy audycję Tomka. Niebawem nagramy i opublikujemy wywiad z Panią Mariolą Wojciechowską, żoną Tomka.

Program „Kamienie” przyszedł na świat 2 października 1995 roku. Mottem audycji była popularyzacja tajemniczych zakątków szeroko pojętej muzyki rockowej. Treścią programu byli niepopularni wykonawcy, mało znane kompozycje ale także klasyka rocka. Program zwiedził kilka rozgłośni radiowych, w tym kultowe Radio WAWA, zmieniał swą formułę, nawet na pewien czas nazwę… W końcu jednak Kamienie trafiły na antenę Radia Praga – radia, w którym praska lokalność łączy się z internetową globalnością. KAMIENIE oprócz klasyki rocka, to również promocja młodych talentów, zielone światło dla muzyków którzy szukają swej drogi w „szołbiznesie”.

Audycja grała dla swoich słuchaczy przez ponad 20 lat….Dziękujemy.

Udostępnij

Praga Północ: Nowe oblicze starej dzielnicy

Warszawska Praga Północ przechodzi dynamiczną metamorfozę, umiejętnie łącząc przeszłość z nowoczesnością oraz stając się modnym i tętniącym życiem miejscem. Autentyczność dzielnicy, połączona z bogatą ofertą

Read More »