Zbigniew Wodecki w Setkach Powodów!

Drodzy Słuchacze!

W ubiegły piątek, tj. 29 września mieliśmy wspaniałą okazję uczestniczyć w koncercie poświęconym pamięci nieodżałowanego, wielkiego wirtuoza trąbki, obdarzonego oryginalnym głosem Zbigniewa Wodeckiego. Event ten, został sprawnie zaaranżowany przez bar Setki Powodów, który znajduję się w Muzeum Polskiej Wódki na placu Konesera. Oczywiście na warszawskiej Pradze.

Repertuar autora takich szlagierów jak: „Pszczółka Maja” czy „Chałupy” bardzo udanie przypominał nam bardzo uzdolniony wokalista, który chwile już temu pokazał, że potrafi się także wcielić w Stinga – Pan Jacek Brzeszczyński.

Jak czytamy o nim: wokalista jazzowy, aktor, konferansjer, instrumentalista, kompozytor, aranżer, autor tekstów. Absolwent Wydziału Wokalistyka Jazzowa Akademii Muzycznej w Katowicach.

Brał udział w dużych produkcjach musicalowych i rozrywkowych: „West Side Story” (Bernardo„Jesus Christ Superstar” (Św. Piotr), „Skrzypek na dachu” (Mendel), „Dyzma Musical” (Antoniewski), „Rent-Musical” (Roger). Koncertował m.in. z Ewą Bem, Krystyną Prońko, Grażyną Łobaszewską, Maciejem Maleńczukiem, Januszem Radkiem. Występował wielokrotnie jako solista z wieloma Big Bandami i sekcją smyczkową Filharmonii Zabrzańskiej. W 2008 r. zdobył uznanie w smooth-jazzowym projekcie „The-moons” koncertując na scenach jazzowych całej Polski.

Doskonałym dopełnieniem wokalnych popisów Pana Jacka była sekcja muzyczna która akompaniowała artyście, często uzupełniając wykonywany numer o instrumentalną solówkę.

Dodać jeszcze należy, że bar Setki Powodów to rewelacyjne miejsce na tego typu wydarzenie. Wszystko tam jest urządzone na bardzo wysokim poziomie. Światło, a przede wszystkim dźwięk pozwalają wygodnie zrelaksowanym oddać się atmosferze koncertu.

RadioPraga.pl poleca Wam to miejsce.

Udostępnij

Mapa dostępności Fundacji Avalon

Równy dostęp do ochrony zdrowia to prawo zagwarantowane konstytucyjnie. Ustawao dostępności zobowiązuje instytucje publiczne, między innymi placówki służby zdrowia, dolikwidacji barier architektonicznych. Rzeczywistość nie pozostawia

Read More »