Ecstatic Vision w sobotę, 3.06.23 w Praskiej Hydrozagadce. Trudno się będzie temu oprzeć….Niebawem relacja w RadioPraga.pl

Totalnie swobodna psychodeliczna podróż przez bezdroża, pełne furii fuzz’owe riffy, brzmienie inspirowane tym, co najlepsze w latach 70 oraz odrobina world music – tak zdefiniować można twórczość amerykańskiego kwartetu. Nie ważne czy wolisz Hawkwind, Monster Magnet, MC5 czy Kyuss – na pełnych energii koncertach Ecstatic Vision znajdziesz to wszystko i jeszcze więcej. W 2022 roku nakładem Heavy Psych Sounds ukazał się ich ostatni studyjny album „Elusive Mojo”, będący najbardziej surowym, naszpicowanym rock&rollem materiałem w historii grupy. „Elusive Mojo” zostało nagrane na 2’calowej taśmie analogowej u Joe Boldizara (Sonic Praise) z udziałem Boba Pantella (Monster Magnet), to wszystko zmasterował ich stary druch od piwka – Tim Green (Melvins). Wiosną tego roku natomiast światło dziennie ujrzy koncertówka „Live at Duna Jam”, z zapisem fenomenalnego koncertu, jaki zespół dał na wybrzeżach włoskiej Sardinii podczas swojej zeszłorocznej trasy koncertowej. Równie fenomenalny koncert miał miejsce na zeszłorocznej edycji Red Smoke Festival i to właśnie on skłonił nas do zaproszenia zespołu ponownie do Polski.

Udostępnij

Zbigniew Wodecki w Setkach Powodów!

Drodzy Słuchacze! W ubiegły piątek, tj. 29 września mieliśmy wspaniałą okazję uczestniczyć w koncercie poświęconym pamięci nieodżałowanego, wielkiego wirtuoza trąbki, obdarzonego oryginalnym głosem Zbigniewa Wodeckiego.

Read More »