Goście audycji Zmierz się z tym w RadioPraga.pl

Jak Polacy opiekują się seniorami? Myślę, że trudno mówić tu o jednej, konkretnej odpowiedzi. Niektórzy, najczęściej są to dzieci starszej osoby, poświęcają cały swój czas na opiekę. Inni, poszukują pomocy z zewnątrz. Mowa tu o profesjonalnym opiekunie, który w Polsce nie jest jeszcze aż tak oczywistym zawodem. Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Panem Adamem Wandelem, który opisze zawód opiekuna od kuchni. Rozmowę przeprowadziła redaktorka Kinga Kwiatkowska

Odsłuch: Adam Wandel w RadioPraga.pl

O różnicach i podobieństwach świętowania Andrzejek i Mikołajek w Ukrainie rozmawiała ze swoimi gośćmi A. Rogińską i A. Volodchenko redaktorka Maria Poławska. Zapraszamy do słuchania. 

Odsłuch: A.Rogińska i A.Volodchenko w RadioPraga.pl

Wywiad z Magdaleną Zimniak, pisarką, autorką książki „Piwnica”, docenianą przez czytelników za umiejętność łączenia różnych gatunków literackich oraz czasów akcji w swoich książkach. Zapraszam na rozmowę, którą przeprowadziła redaktorka Maria Poławska.

Odsłuch: Magdalena Zimniak w RadioPraga.pl

Marcin Muszyński – najpopularniejszy iluzjonista w Polsce. Pan Marcin opowie o swojej drodze do amerykańskiego Mam Talent. Jak przyznał, nie było łatwo, ale występ przed wielką widownią to spełnienie jego marzeń. Z rozmowy dowiemy się, jak udało mu się zaskoczyć jury. Wywiad przeprowadziła redaktorka Kinga Kwiatkowska.

Odsłuch: Marcin Muszyński w RadioPraga.pl

Udostępnij